« Atgal

Kultūros dienos proga - 95 metų gimtadienis

Penktadienį, balandžio 15-ąją paminėtas Vytauto Didžiojo karo muziejaus 95-asis gimtadienis. Šventėje šurmuliavo per šimtą privalomosios karinės tarnybos karių, muziejų atstovų ir galybė lankytojų. Juos džiugino roko grupė „Thundertale". Šventėje dalyvavo ir muziejų sveikino Krašto apsaugos viceministras Marijus Velička, Kauno miesto savivaldybės mero pavaduotojas kultūrai Simonas Kairys, Lietuvos Šaulių sąjungos atstovai, šauktiniai iš Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono, Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos bataliono, Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono ir kiti kariuomenės atstovai bei svečiai iš Kauno muziejų.


Šventės metu atidaryta paroda, skirta Vytauto Didžiojo karo muziejaus gyvavimo laikotarpiui. Joje galima pamatyti, kaip keitėsi ekspozicijos per 95-erius metus, pamatyti originalų muziejaus maketą ir interaktyviai pavartyti muziejaus metų nuotraukų albumą per į judesį reaguojančia kompiuterine įranga.


Gimtadienį vainikavo didžiulis tortas su muziejaus atvaizdu. Po šventės visi svečiai pakviesti neskubėti namo, o pasivaikščioti po muziejų ir taip paminėti Kultūros dieną.

 

Renginio foto albumas: http://bit.ly/1YGnpmt